Скъпи ученици, днес прекрачвате прага на училищата си с усмивка и амбиция за усвояване на знания, които ще ви дадат възможност да станете добри инженери, лекари, учители, специалисти във всяка една област, която пожелаете! Ще имате възможността да промените Сливен и България!
Уважаеми учители, пожелавам ви една успешна учебна година, в която да продължите да помагате на своите ученици да станат знаещи и можещи личности!
На добър час!
МАРИЯ ГРИГОРОВА
Председател на Общински съвет Сливен