Съветници

  1. АТАНАС КОСТОВ ДЕЛИБАЛТОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-общ. ред и сигурност

  2. БОРИСЛАВ СТЕФАНОВ ПАВЛОВ

    П БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
    Образование: висше-право

  3. ВАСИЛ ДОБРЕВ ПЕТРОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-право

  4. ВЕСЕЛИНА ГЕОРГИЕВА ТОНЕВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-българска филология

  5. ВЛАДИМИР МИНКОВ СТЕФАНОВ

    ПП ВЪЗРАЖДАНЕ
    Образование: висше-право

  6. ГЕОРГИ СТОЯНОВ СТОЯНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика на строителството и право

  7. ДЕНКО КИРИЛОВ ДЕЛЧЕВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-руска филология

  8. ДЕЯН ЦАНКОВ ДЕЧЕВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-МИО

  9. ДИМИТЪР ГАНЕВ МИТЕВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-право

  10. ДИМИТЪР КОЛЕВ ПАВЛОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-медицина

  11. ДОРА ДИМИТРОВА ЕКСИДАРОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика

  12. ЕВГЕНИ АТАНАСОВ МИТЕВ

    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-инженер

  13. ЗДРАВКО КИРИЛОВ КОСТАДИНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика

  14. ИВАН КОЛЕВ ДАНЧЕВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-медицина

  15. ЙОРДАН ПЕТРОВ СТЕФАНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-инженер

  16. КЕРАНКА ИВАНОВА СТАМОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: средно-специално

  17. ЛИДИЯ НАЧЕВА ДИМИТРОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-педагогика

  18. МАРИЯ МИТЕВА ГРИГОРОВА

    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
    Образование: висше-право

  19. МАРТИН СИМЕОНОВ СЛАВОВ

    П БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
    Образование: висше-икономика

  20. МИЛЕН СТОЯНОВ ПЕТКОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-инженер

  21. МИНКО КОСТОВ МИНЧЕВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-икономика

  22. МОМЧИЛ ДИМИТРОВ ПАНТЕЛЕЕВ

    ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-право

  23. МУСТАН МУСТАФА МЕХМЕДАЛИ

    ПП ДПС
    Образование: средно

  24. МУСТАФА ЮСЕИНОВ МУСТАФОВ

    ПП ДПС
    Образование: висше-педагогика

  25. НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ КАДИРЕВ

    ПП ВЪЗРАЖДАНЕ
    Образование: висше-педагогика

  26. НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СТОЯНОВ

    МК БАСТА(БАСТА, ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ“)
    Образование: средно

  27. ПЛАМЕН КРУМОВ СТОЯНОВ

    ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
    Образование: средно

  28. РАДОСЛАВ ЙОРДАНОВ КУТИЙСКИ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-инженер

  29. РАДОСТ ЛЮБОМИРОВА КОСТОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-драматична актриса

  30. РАДОСТИН АТАНАСОВ БОЗУКОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: средно

  31. РУМЕН ИВАНОВ БОЗУКОВ

    МК Движение ЗАЕДНО за промяна (Движение 21, Партия на зелените, Движение ЗАЕДНО за промяна)
    Образование: висше-право

  32. СВЕТОМИР ГЕОРГИЕВ МЪНДЕВ

    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
    Образование: средно

  33. СЛАВЕНА ГЕОРГИЕВА ШЕЙТАНОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: средно

  34. СОНЯ ТЕНЕВА КЕЛЕВЕДЖИЕВА

    КП  БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-българска филология

  35. СТАНИМИР РУСЕВ КОМБАЛОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-право

  36. СТЕФАН ПАСКОВ СТЕФАНОВ

    МК БАСТА(БАСТА, ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ“)
    Образование: висше-педагогика

  37. СТЕФАН ПЕТРОВ СТАЙКОВ

    ПП СДС
    Образование: висше-инженер

  38. СТЕФАН ЩИЛИЯНОВ ЩИЛИЯНОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-машинен инженер

  39. ТОДОР ДОНЕВ БРАТАНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-агроном

  40. ХРИСТО ГЕОРГИЕВ КОТОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика

  41. ХРИСТО НИКОЛОВ ХРИСТОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-хореография