Съветници

  1. АТАНАС КОСТОВ ДЕЛИБАЛТОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-общ. ред и сигурност

  2. БОРИСЛАВ СТЕФАНОВ ПАВЛОВ

    П БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
    Образование: висше-право

  3. ВАСИЛ ДОБРЕВ ПЕТРОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-право

  4. ВЕСЕЛИНА ГЕОРГИЕВА ТОНЕВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-българска филология

  5. ВЛАДИМИР МИНКОВ СТЕФАНОВ

    ПП ВЪЗРАЖДАНЕ
    Образование: висше-право

  6. ГЕОРГИ СТОЯНОВ СТОЯНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика на строителството и право

  7. ДЕНИЦА НАНКОВА ПРОДАНОВА

    МК Движение ЗАЕДНО за промяна (Движение 21, Партия на зелените, Движение ЗАЕДНО за промяна)
    Образование: средно

  8. ДЕНКО КИРИЛОВ ДЕЛЧЕВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-руска филология

  9. ДЕЯН ЦАНКОВ ДЕЧЕВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-МИО

  10. ДИМИТЪР ГАНЕВ МИТЕВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-право

  11. ДИМИТЪР КОЛЕВ ПАВЛОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-медицина

  12. ДОРА ДИМИТРОВА ЕКСИДАРОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика

  13. ЕВГЕНИ АТАНАСОВ МИТЕВ

    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-инженер

  14. ЖИВКО АЛЕКСАНДРОВ МИНЧЕВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: средно

  15. ЗДРАВКО КИРИЛОВ КОСТАДИНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика

  16. ИВАН КОЛЕВ ДАНЧЕВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-медицина

  17. ЙОРДАН ПЕТРОВ СТЕФАНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-инженер

  18. КЕРАНКА ИВАНОВА СТАМОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: средно-специално

  19. ЛИДИЯ НАЧЕВА ДИМИТРОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-педагогика

  20. МАРИЯ МИТЕВА ГРИГОРОВА

    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
    Образование: висше-право

  21. МАРТИН СИМЕОНОВ СЛАВОВ

    П БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
    Образование: висше-икономика

  22. МИЛЕН СТОЯНОВ ПЕТКОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-инженер

  23. МИНКО КОСТОВ МИНЧЕВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-икономика

  24. МОМЧИЛ ДИМИТРОВ ПАНТЕЛЕЕВ

    ХРИСТИЯНДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-право

  25. МУСТАН МУСТАФА МЕХМЕДАЛИ

    ПП ДПС
    Образование: средно

  26. МУСТАФА ЮСЕИНОВ МУСТАФОВ

    ПП ДПС
    Образование: висше-педагогика

  27. НИКОЛАЙ АНДРЕЕВ КАДИРЕВ

    ПП ВЪЗРАЖДАНЕ
    Образование: висше-педагогика

  28. НИКОЛАЙ СТОЯНОВ СТОЯНОВ

    МК БАСТА(БАСТА, ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ“)
    Образование: средно

  29. ПЛАМЕН КРУМОВ СТОЯНОВ

    ПП СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
    Образование: средно

  30. РАДОСЛАВ ЙОРДАНОВ КУТИЙСКИ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-инженер

  31. РАДОСТ ЛЮБОМИРОВА КОСТОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-драматична актриса

  32. РАДОСТИН АТАНАСОВ БОЗУКОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: средно

  33. СВЕТОМИР ГЕОРГИЕВ МЪНДЕВ

    ПП НОВА АЛТЕРНАТИВА
    Образование: средно

  34. СЛАВЕНА ГЕОРГИЕВА ШЕЙТАНОВА

    ПП ГЕРБ
    Образование: средно

  35. СОНЯ ТЕНЕВА КЕЛЕВЕДЖИЕВА

    КП  БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-българска филология

  36. СТАНИМИР РУСЕВ КОМБАЛОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-право

  37. СТЕФАН ПАСКОВ СТЕФАНОВ

    МК БАСТА(БАСТА, ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ. СТАМБОЛИЙСКИ“)
    Образование: висше-педагогика

  38. СТЕФАН ПЕТРОВ СТАЙКОВ

    ПП СДС
    Образование: висше-инженер и

    спортна педагогика - физ.възпитание и спорт

    за деца и младежи със СОП

  39. СТЕФАН ЩИЛИЯНОВ ЩИЛИЯНОВ

    КП БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    Образование: висше-машинен инженер

  40. ТОДОР ДОНЕВ БРАТАНОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-агроном

  41. ХРИСТО ГЕОРГИЕВ КОТОВ

    ПП ГЕРБ
    Образование: висше-икономика